Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze systemy na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze systemy na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak intensywnymi i szerokimi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To pewnie ciekawsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i silny styl. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Również w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej rzuca się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust realizowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej istnieje ostatnie, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten powoduje w własny sposób wymodelować usta i dobrze je dokonać, przez co poprawie ulega nie lecz ich stan czy wielkość, lecz i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich stron. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak spędzający w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu zmniejsza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdyby tak się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa droga na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty widoczne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy umieszcza się być zdrowszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest swój tłuszcz pacjentki lub więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg przyjmuje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co znacznie, zabiegi te znajdują jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments