Ładowarka samochodowa Płoty zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Szybkie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Dobra

Simple Fast
Innowacyjne metody pojawiają się w bardzo intensywnym tempie, głównie w części samochodowej. Rodzą się systemy bezpieczeństwa, kształtuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam i postęp sprzęty, który uczestniczy w byciu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w formy bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w standard ładowania QI dostosowane są do tego typu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Dobra

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to rewolucyjne rozwiązanie dla ludzi kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w punkcie dawania go do bazy przechwytują go skrzydłami i wprowadzają ładowanie w konkretnej chwili. Sam zaczep ma z inicjatyw akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej metod jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem płynącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w klubie miejskim. Po prostu wystarczy wejść do samochodu, włożyć telefon do centrali i np. w linii do rzeczy ładować. W chwili obecnej prawie każdy jest posiadaczem smartfona. Sprzęt grany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te funkcji powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon musi istnieć na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod opiekę oczekiwania kierowców a dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Dobra

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana stanowi w kratce środkowego nawiewu, przez co przydatna stanowi w każdej chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie jest szansy żeby w wszelki sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w sukcesu dużych manewrów za kierownicą. Nowa technologia Quick Charge 3.0 pozwala na skuteczniejszy i bardzo większy proces ładowania telefonu aniżeli w normalnym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o moce od 4,5” do 6,5”. Pozwala także na bliską pracę ze sprzętem będącym w infrastrukturze natomiast jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Dobra

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera kolejne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu wykonywa się w niezwykle bezpośredni i dogodny rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde elementy są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Jest obecne podejście bardzo intuicyjne dla ludzi użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja a przede wszystkim okres toż momenty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w ostatnim przypadku ładowarka indukcyjna są proszone nie tylko przez gadżeciarzy ale te dla każdego, kto lubi spokojne i ergonomiczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Dobra

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments