który huawei ma google play

Baza wiedzy

Znaleziony temat: który huawei ma google play

Huawei z Google Play – jak sprawdzić, który model ma dostęp do sklepu?

Huawei to jedna z najbardziej popularnych marek smartfonów na świecie. W ostatnich latach firma z Chin zyskała na popularności, oferując urządzenia o wysokiej jakości i atrakcyjnym designie. Jednak wiele osób zastanawia się, który model Huawei ma Google Play, czyli sklep z aplikacjami dla systemu Android. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że większość smartfonów Huawei ma dostęp do Google Play. Jednak w 2019 roku firma została objęta embargiem ze strony rządu USA, co spowodowało, że niektóre modele nie mają już fabrycznie zainstalowanych usług Google. W takim przypadku użytkownik musi samodzielnie zainstalować sklep z aplikacjami.

Jeśli chodzi o modele, które mają Google Play, to są to m.in.:

– Huawei P40 Pro
– Huawei Mate 30 Pro
– Huawei P30 Pro
– Huawei Mate 20 Pro
– Huawei P20 Pro

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój Huawei ma Google Play, możesz to zrobić w prosty sposób. Wystarczy wejść w ustawienia telefonu, a następnie wybrać opcję „Aplikacje”. Tam powinna pojawić się ikona Google Play. Jeśli jej nie ma, to oznacza, że Twój model nie ma fabrycznie zainstalowanego sklepu z aplikacjami.

Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do Google Play na swoim Huawei, to istnieje kilka sposobów na to. Możesz np. zainstalować sklep z aplikacjami APKPure, który umożliwia pobieranie aplikacji z Google Play. Możesz także zainstalować sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, który oferuje wiele popularnych aplikacji.

Podsumowując, większość modeli Huawei ma Google Play, jednak w przypadku niektórych urządzeń użytkownik musi samodzielnie zainstalować sklep z aplikacjami. Jeśli chcesz mieć dostęp do Google Play na swoim Huawei, to istnieją na to sposoby. Warto jednak pamiętać, że niektóre aplikacje mogą nie działać poprawnie na urządzeniach bez usług Google.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: który huawei ma google play

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments