który film na youtube ma najwięcej wyświetleń

Baza wiedzy

Znaleziony temat: który film na youtube ma najwięcej wyświetleń

Który film na YouTube ma najwięcej wyświetleń?

YouTube to jedna z największych platform wideo na świecie, na której codziennie publikowane są miliony filmów. Niektóre z nich osiągają ogromną popularność i zyskują miliony wyświetleń. Ale który film na YouTube ma najwięcej wyświetleń?

Odpowiedź jest prosta – to teledysk do piosenki „Despacito” Luisa Fonsi i Daddy Yankee. Od momentu opublikowania w styczniu 2017 roku, film zdobył ponad 7,2 miliarda wyświetleń (stan na marzec 2021 roku) i stał się najpopularniejszym filmem w historii YouTube.

„Despacito” bije rekordy nie tylko na YouTube, ale również na innych platformach wideo, takich jak Vevo czy Vimeo. Teledysk stał się hitem na całym świecie i przyczynił się do rozwoju latynoskiej muzyki w kulturze popularnej.

Jednak „Despacito” to nie jedyny film na YouTube, który zdobył miliony wyświetleń. Inne popularne filmy to m.in. „Baby Shark Dance” (7,1 miliarda wyświetleń), „Shape of You” Eda Sheerana (5,3 miliarda wyświetleń) czy „See You Again” Wiz Khalify i Charliego Putha (4,9 miliarda wyświetleń).

Jeśli chcesz zobaczyć najpopularniejsze filmy na YouTube, możesz skorzystać z funkcji „Trending” lub „Popular on YouTube”. Znajdziesz tam najnowsze i najbardziej popularne filmy z różnych kategorii, takich jak muzyka, rozrywka czy sport.

Podsumowując, „Despacito” Luisa Fonsi i Daddy Yankee to film na YouTube, który ma najwięcej wyświetleń w historii tej platformy. Jednak YouTube to nie tylko „Despacito” – codziennie publikowane są tam miliony filmów, które zdobywają popularność i zyskują rzesze fanów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: który film na youtube ma najwięcej wyświetleń

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments